Profil společnosti

Úvod / Profil společnosti

Profil společnosti

Zakladatelka společnosti MVDr. Dana Walterová podniká v oblasti hygieny od roku 1998. Společnost DW HYGIENA s.r.o. založila v roce 2006. Od roku 2015 podniká spolu se svými dcerami.

Odbornou pomoc zajišťujeme pro společnosti provozující síť maloobchodních prodejen, pro provozovatele potravinářských velkoskladů a velkoobchodů, pro potravinářské podniky, které se zabývají potravinářskou výrobou živočišnou i rostlinou (jatečná výroba, výroba masných produktů, mléka a mléčných výrobků, produktů ze šneků, pekařská a cukrářská výroba, výroba zmrzliny, studené kuchyně a houskových knedlíků, výroba suchých skořápkových plodů a sušeného ovoce, instantních směsí, rostlinných olejů, doplňků stravy, vína, piva a nealko nápojů).

Odbornou pomoc dále zajišťujeme v oblasti poskytování stravovacích, ubytovacích a zdravotnických služeb.

Zavádíme systémy při hledání rizik biokontaminace v prádelnách a čistírnách a do výroby detergenčních a kosmetických prostředků.

V databázi máme více než 1000 zákazníků.

ETICKÝ KODEX SPOLEČNOSTI DW HYGIENA s.r.o.

Platnost: od 2.1.2023

  1. Vždy dodržujeme zásady slušného a profesionálního chování směrem k našim zákazníkům i kolegům. Vyřizování zakázek plníme v termínu dle požadavku našeho zákazníka.
  2. Při výkonu odborné pomoci zákazníka pravdivě informujeme o zjištěných skutečnostech a poskytujeme součinnost při řešení zjištěných neshod. Postupujeme vždy v souladu s platnou legislativou.
  3. V potravinářských provozech dodržujeme zásady osobní hygieny.
  4. Při výkonu si nevyřizujeme osobní záležitosti ani nevyužíváme nejrůznější výhody spojené s výkonem odborné pomoci.
  5. Všechny informace spojené s výkonem jsou předmětem firemního tajemství.